Зволожувачі повітря Vitek (Витек): VT тисячі сімсот шістьдесят п’ять, +1766, 1767

З проблемою пересушеного повітря нам доводиться стикатися постійно. Влітку це пов’язано зі спекою, а в зимовий період – з використанням опалювальних приладів. В таких умовах страждає не тільки дихальна система, робота якої стає утрудненою. Сухість волосся і шкіри – ще два неприємних попутника недостатньо зволоженого повітря. Зволожувач повітря Vitek (Витек), що відрізняється функціональністю і привабливим виглядом, допоможе усунути ці проблеми. Він, як і всі очисники повітря та зволожувачі повітря, досить ефективний.

Функціонал і принцип роботи

Виходячи з назви приладу, стає зрозуміла його основна функція – ефективне зволоження повітря. Принцип роботи зволожувача повітря полягає в розпиленні води, яке можливо двома способами – нагріванням і ультразвуком. Деякі моделі пристроїв належать одному певному типу, інші ж для більшої ефективності поєднують в собі ці два способи.

Оскільки ультразвуком створюються краплі малих розмірів, то їх осідання на поверхні не відбувається досить довго. А завданням пара є інтенсивне зволоження повітря в певній галузі приміщення в разі одночасного нагріванням повітря. Такий зволожувач повітря Вітьок особливо гарний у зимовий період як зволожувач повітря Aquacom.

Більшість моделей оснащено іонізатором. Зволожувач повітря з іонізатором Вітьок, крім своєї головної функції, здатний також очищати і насичувати повітря корисними для здоров’я людини негативно зарядженими частинками як біполярні іонізатори повітря.

Зручність користування – одне з головних достоїнств цього приладу. Регулювання напрямку і інтенсивності зволоження легко здійсненна завдяки наявності електронного чи механічної панелі управління. Оснащення моделі пультом – ще один додатковий плюс на користь зволожувача, однак наявність його необов’язково. Зовнішній вигляд зволожувача Вітьок завдяки стильному сучасному корпусу гармонійно вписується в будь-який інтер’єр як зволожувач повітря Vitta.

Популярні моделі зволожувачів марки Vitek

Зволожувач повітря Vitek VT-1765 має ряд корисних функцій, що представляють зручність для споживачів. При невеликої потужності споживання електроенергії (40 Вт) він оснащений гигростатом і зручними індикаторами, що відображають кімнатну температуру і рівень води в приладі.

Площа що обслуговується приміщення – до 50 кв. м. Функція іонізації і автоматичного відключення при знятому резервуарі або відсутності води, LCD-дисплей, малий споживаний обсяг рідини (5 л як у повітроочисника Ballu) – все це говорить на користь придбання такого приладу.

Зволожувач повітря Vitek VT-1 767 має ультразвуковий тип зволоження. Оснащений Nano-фільтром для пом’якшення води. При електронному управлінні харчується від електромережі з споживанням потужності 140 Вт як у повітряочищувача Daikin. Він забезпечений гигростатом, регулятором вологості і таймером відключення. Виробляє теплий пар. Пульт дистанційного керування – приємне доповнення.

Зволожувач повітря Vitek VT-1766 забезпечений всіма вищеописаними функціями і оснащений фільтром, пультом і гигростатом. Додамо, що приблизна вартість цих приладів коливається в діапазоні від 90 до 130 у. е. Стільки ж коштує очисник повітря Boneco.

Відео огляд

Поради щодо вибору приладу з точки зору безпеки

Купити зволожувач повітря Вітьок – значить, проявити турботу про своє здоров’я і безпеки. Вся техніка цієї торгової марки оснащена пристроями, здатними забезпечити належний рівень безпеки під час експлуатації як у інших воздухоочистителей для будинку.

При відсутності необхідної кількості води або повній відсутності зволожувач самостійно відключиться і заблокує включення до тих пір, поки вода не буде долита до необхідного рівня. Вибираючи прилади торгової марки Вітьок, ви маєте можливість переконатися у відмінній якості її продукції.

Ссылка на основную публикацию